  CTH8RF-823K Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
NXP Semiconductors N.V.
Description KONDENSATOR 0.01UV 50V 10ST
KONDENSATOR 0.1UF 50V 10ST
CAPACITOR 10000PF 25V
KONDENSATOR 25V 82NF
KONDENSATOR 4700PF 50V 10ST
KONDENSATOR 3300PF 50V 10ST
KONDENSATOR 1000PF 50V 10ST KONDENSATOR 1000pF0V 10ST
KONDENSATOR 10000PF KONDENSATOR 10000PF