  CTGS43F-470K Datasheet PDF File
API Delevan
Description COIL .56UH IRON SMD 1 ELEMENT, 0.56 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR FERRITE CORE 8.2UH SMD 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR FERRITE CORE 4.7UH SMD 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR FERRITE CORE 1.2UH SMD 1 ELEMENT, 1.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
COIL .22UH IRON SMD 1 ELEMENT, 0.22 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR FERRITE CORE 1.0UH SMD 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
COIL .39UH IRON SMD 1 ELEMENT, 0.39 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR FERRITE CORE 2.2UH SMD 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR FERRITE CORE 68UH SMD 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR FERRITE CORE 3.9UH SMD 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
COIL .010UH PHENOLIC SMD 1 ELEMENT, 0.01 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
COIL .15UH IRON SMD 1 ELEMENT, 0.15 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
COIL .047UH PHENOLIC SMD 1 ELEMENT, 0.047 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
COIL .022UH PHENOLIC SMD 1 ELEMENT, 0.022 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR FERRITE CORE 33UH SMD 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR FERRITE CORE 1.8UH SMD 1 ELEMENT, 1.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.015 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0033 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD