  CTDO1606TF-224M Datasheet PDF File
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. LMK107B7224MA-T
Description High Value Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type)
File Size 307.04K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GRM033D70J224ME01D
Description Chip Multilayer Ceramic Capacitors for General Purpose
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. HMK316B7224ML-T
Description Medium-high Voltage Multilayer Ceramic Capacitors
File Size 311.09K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GRM033D70J224ME01W
Tech specs
Official Product Page
Part No. UMK316B7224ML-T
Part No. GRM033C81A224ME01D
Part No. LMK107BJ224MA-T
Part No. GRM033C81A224ME01J
Part No. EMK107BJ224MA-T
Part No. GRM033C81A224ME01W
Coilcraft lnc.
Description SMT Power Inductors
Part No. GRM033D70J224ME01J
Frontier Electronics.
Description SMD Power Choke
Part No. GRM155R61H224ME01D
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Electronic Theatre Controls, Inc.
Description Shielded Surface Mount Inductors 屏蔽表面贴装电感
File Size 21.50K  /  1 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 922-4M0G-F3H
Description XCede HD, Backplane Connectors, Right Angle Header LC, 4-pair, 10-column, 85ohms.
    T350A224M050AT
Kemet Corporation
Part No. T350A224M050AT
Description T350, Tantalum, MnO2 Tantalum, Commercial Grade, 0.22 uF, 20%, 50 V, Radial, Solid Tantalum, Conformal, Dipped, Lead Spacing= 2.54mm