  CTCR43F-220M Datasheet PDF File
    Bourns Electronic Solut...
Part No. SRP7028A-220M
Description Shielded Power Inductors
File Size 401.45K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ISO7220MDRG4
Description Dual Channel, 2/0, 150Mbps Digital Isolator 8-SOIC -40 to 125
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Allied Components Inter...
Part No. PCEC1308-220M
Description SMD POWER INDUCTOR
File Size 1,545.00K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CC3220MODSF12MOBR
Description SimpleLink Wi-Fi&reg; CERTIFIED&reg; Wireless Module Solution 63-QFM -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
Z-Communications, Inc
Description Voltage-Controlled Oscillator Surface Mount Module
File Size 80.90K  /  2 Page
Part No. ISO7220MDR
    TOKO Inc.
Description Fixed Inductors for Surface Mounting
File Size 124.28K  /  4 Page
Part No. ISO7220MDG4
    Bourns, Inc.
Description Shielded SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD