  CTC4F-560K Datasheet PDF File
Central Technologies
Description Peaking Coils - Radial
File Size 464.75K  /  1 Page
HUA FENG CIRCUIT
http://
Sumida Corporation
Description General Power Transformer
File Size 170.77K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
XFMRS Inc.
Description POWER INDUCTOR
File Size 31.39K  /  1 Page
    JSNDK5560KB6L0
Kemet Corporation
Part No. JSNDK5560KB6L0
Description JSN, Film, Metallized Polyester Stacked, Automotive Grade, 56 uF, 10%, 40 VAC, 63 VDC, 105C, 17.3X21.5X17.8, 17.8mm