  CT0603PSF-822M Datasheet PDF File
    Electronic Theatre Controls, Inc.
Coilcraft, Inc.
Description SMT Power Inductors SMT功率电感
File Size 170.83K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. RJE4A18822M1
Description Modular Jacks, Input Output Connectors, 8P8C, Vertical, CAT6A, Shield, With LEDs
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Coilcraft, Inc.
Description Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 470 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD