  CI100505-47NJ Datasheet PDF File
    Johanson Technology Inc...
Description    RF WIREWOUND CHIP INDUCTORS
File Size 594.89K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
ABCO ELECTRONICS CO.LTD
Description CERAMIC CHIP INDUCTORS
File Size 633.64K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    PANASONIC CORP
Description 1 ELEMENT, 0.003 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.002 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0012 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.047 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.043 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.03 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.056 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.013 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.1 uH, NON-MAGNETIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD