  CI100505-27NJ Datasheet PDF File
Central Technologies / CT Magnetics
Description 1 ELEMENT, 0.082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-layer Chip Inductors - Ceramic
1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.0022 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.01 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.0012 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.012 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.1 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.015 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.0027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.0015 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.022 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.001 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.12 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.0018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.18 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.22 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.062 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD