  CHEBP-222.5792TS Datasheet PDF File
CAMBION Electronic Components
Part No. 180-2228
Description Solder terminal, slotted
File Size 22.25K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    List of Unclassifed Man...
Part No. VL-2224-34-150
Description CORDSET - HAPANESE V-LCOK DETACHABLE POWER SUPPLY CORD
File Size 56.05K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Molex Electronics Ltd.
Part No. 015-91-1222
Description 2.54mm (.100) Pitch C-Grid? Header, Surface Mount, Dual Row, Vertical, 22 Circuits, 0.38μm (15μ) Gold (Au) Selective Plating, with 3.30mm (.130) PCB Locator Pegs
File Size 1,475.71K  /  8 Page
    SCP-6222
Sensitron
Part No. SCP-6222
Description 14.5KW Unidirectional Hermetic TVS
File Size 32.38K  /  2 Page
    7222-25.00M
Connor-Winfield Corporation
Part No. 7222-25.00M
Description 2.5V SURFACE MOUNT 5x3.2mm LVCMOS FIXED FREQUENCY OSCILLATOR OSCILLATOR
    2224-12L
GHz Technology
Part No. 2224-12L
Description 12 W, 22 V, 2200-2400 MHz common base transistor