  CDRH58D14RHF-220MC Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description SMD Power Inductor
File Size 244.75K  /  5 Page
Sumida Corporation
Description Power Inductor
File Size 158.56K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Description Power Inductors
File Size 134.86K  /  2 Page
Description POWER INDUCTORS POWER INDUCTORS Type: CDRH**/A Series
File Size 206.06K  /  2 Page
    Nichicon, Corp.
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 10 uF, SURFACE MOUNT 4mmL CHIP, ROHS COMPLIANT
Aluminum Electrolytic SMT 4.5mm Length General Purpose Capacitor; Capacitance: 22uF; Voltage: 6.3V; Case Size: 4x4.6 mm; Packaging: Tape & Reel CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 22 uF, SURFACE MOUNT