  CDH38D16BNP-150M Datasheet PDF File
    Euroquartz, Ltd.
Description VCXO, CLOCK, 640 MHz, LVPECL OUTPUT SMD, 6 PIN
File Size 156.21K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TLX9150M
Description Photorelay (MOSFET output), 1a, 900 V/0.05 A, 5000 Vrms, SO12L-T, Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Description Logic IC
File Size 74.41K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LMK62A2-150M00SIAT
Description High-Performance Low Jitter Standard Oscillator - 150M 6-QFM -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
    FUJI[Fuji Electric]
Part No. 2DI150MA-050
Description From old datasheet system
POWER TRANSISTOR MODULE
File Size 186.87K  /  4 Page
Texas Instruments
Part No. LMK62A2-150M00SIAR
Description 1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD