  C1011-390K Datasheet PDF File
    ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD