  BYX56-1200 Datasheet PDF File
    FP10-1200-13
TRIAD MAGNETICS
Part No. FP10-1200-13
Description Power Transformer PC Mount: Flat Pack
File Size 44.36K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TPN12008QM
Description MOSFET, N-ch, 80 V, 26 A, 0.0123 Ohm@10V, TSON Advance
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. 11200
Description HANDLE TORQUE WRENCH
File Size 165.13K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. XPN12006NC
Description N-ch MOSFET, 60 V, 20 A, 0.0120 Ω@10V, TSON Advance(WF)
Tech specs
Official Product Page
    Agilent (Hewlett-Packard)
Part No. 81200
Description Data Generator/Analyzer Platform
File Size 577.25K  /  22 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 51722-12001200AALF
Description PwrBlade®, Power Supply Connectors, 20P 12S Right Angle Header.
Schurter Inc.
Description 4832, solder terminal, screened, 2-pole, Audio Plug/Sockets, 3.5 mm