  ATF22V10C-15PC Datasheet PDF File
    RFMD[RF Micro Devices]
Description BROADBAND HIGH LINEARITY AMPLIFIER
File Size 220.16K  /  12 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. NFM15PC755R0G3D
Description Feed Through Capacitor,
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Description x8 SRAM
File Size 827.69K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. NFM15PC435R0G3D
Tech specs
Official Product Page
    Atmel, Corp.
Atmel Corp
Description Electrically-Erasable PLD 电可擦除可编程逻辑器件
ATF16V8B/BQ/BQL [Updated 4/01. 19 Pages] 250 gate electrically erasable PLD. 20 pins
From old datasheet system
250 gate electrically erasable PLD, 20 pins
File Size 463.14K  /  19 Page
Part No. NFM15PC915R0G3D
    Fujitsu, Ltd.
File Size 719.00K  /  15 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. FCE17A15PC21B
Description Filter D-Sub Connectors, Input Output Connectors, FCE17 series, 15pin, Pin, 470pF