  AO40M48N-6SL Datasheet PDF File
    Electronic Theatre Controls, Inc.
INTERNATIONAL RESISTIVE CO INC
Description RF/MICROWAVE TERMINATION ROHS COMPLIANT PACKAGE-2
File Size 171.17K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Allegro MicroSystems
Description Low-dropout regulator
File Size 135.32K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Description 1-OUTPUT 100 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
1-OUTPUT 120 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
1-OUTPUT 48 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE