  ANCC-155A Datasheet PDF File
Cypress Semiconductor
Description Universal Programmable Clock Generator (UPCG)
File Size 421.31K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TK155A65Z
Description MOSFET, N-ch, 650 V, 18 A, 0.155 Ohm@10V, TO-220SIS