  965HN-1001 Datasheet PDF File
IRC - a TT electronics ...
IRC - a TT electronics Company.
Description Commercial Grade Axial Lead Power Wirewound & Film Resistor
File Size 209.34K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NDYYYF0001-001M_Group
Description Amphenol SF-NDYYYF0001-001M 1m (3.3') 400GbE QSFP-DD Cable - Amphenol 400-Gigabit Ethernet Passive Copper QSFP Double Density Cable (Dual Entry 30 AWG) - QSFP-DD to QSFP-DD
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    PIC-M1001
PIC GmbH
Part No. PIC-M1001
Description NdFeB Flat Magnet
File Size 14.35K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NDVVYF0001-001M
Description Amphenol SF-NDVVYF0001-001M 1m (3.3') 400GbE OSFP Cable - Amphenol 400-Gigabit Ethernet Passive Copper OSFP Cable (30 AWG) – OSFP to OSFP
Tech specs
Official Product Page
    PMC-1001F
PIC GmbH
Part No. PMC-1001F
Description    Standard SMD Reed Switch
File Size 150.26K  /  2 Page
Part No. SF-NDYYYF0001-001M
Mean Well Enterprises Co., Ltd.
Mean Well Enterprises Co., ...
Description 100W Single Output LED Power Supply
File Size 164.13K  /  3 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10018783-10011MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x4, 64 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch