  824LY-271K Datasheet PDF File
http://
Sumida Corporation
Description General Power Transformer
File Size 170.77K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. 20115D1C271K5P
Description
File Size 95.60K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    Yageo, Corp.
Description 1 ELEMENT, 43 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 270 uH, GENERA
1 ELEMENT, 1500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR