  782XDXH10-110D Datasheet PDF File
American Zettler, Inc.
Description 30 AMP POWER RELAY
File Size 94.58K  /  2 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 467-8110-D63
Description VHDM-HSD™, Backplane connectors, Vertical Orientation, Press Fit Termination, 5 Row HSD, 10 positions, left, adv mate, D-Key, 4.25mm (0.167in), Header.