  1090AX3-28V Datasheet PDF File
    AB-1851R0-28VD-B1G-0
A-BRIGHT Inc
Part No. AB-1851R0-28VD-B1G-0
Description MULTI LAMPS LED BULB
File Size 190.72K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85