  1008F-150M Datasheet PDF File
ice Components, Ins.
Description Class D Inductor
File Size 113.48K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TLX9150M
Description Photorelay (MOSFET output), 1a, 900 V/0.05 A, 5000 Vrms, SO12L-T, Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    XFSDR54-150M
XFMRS Inc.
Part No. XFSDR54-150M
Description SMD INDUCTOR
File Size 29.31K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
WTE[Won-Top Electronics]
Description (UF1000F - UF1008F) 10A ISOLATION ULTRAFAST GLASS PASSIVATED RECTIFIER
File Size 42.91K  /  3 Page
Description 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD