  XFTPRH104-221M Datasheet PDF File
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. RHC-160V221MJ6
Description MINIATURE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS[RHC]
File Size 251.24K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. RJMG221MR1170NR
Description RJMG, Input output Connectors, 1G 2x1 with leds
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    MDE Semiconductor
Description 220V; max peak current:1750A; metal oxide varistor. Standard D series 7mm disc
240V; max peak current:1750A; metal oxide varistor. Standard D series 7mm disc
200V; max peak current:1750A; metal oxide varistor. Standard D series 7mm disc
120V; max peak current:1750A; metal oxide varistor. Standard D series 7mm disc