  XFSDR74SH-470 Datasheet PDF File
    ST Microelectronics
Part No. DB-499D-470
Description RF power amplifier using 1 x START499D NPN RF silicon transistor
File Size 292.45K  /  11 Page
HUA FENG CIRCUIT
    TUSONIX INC
Tusonix, Inc.
Part No. 2470-005
Description Feed-Thru Capacitor
File Size 28.16K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Cooper Bussmann, Inc.
COOPER INDUSTRIES
Description 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 68.21K  /  1 Page
    COJ-16-4701
Nuvotem Talema
Part No. COJ-16-4701
Description Common Mode Octal Chokes for Quad Port T1/E1
    Central Technologies / CT Magnetics
COOPER INDUSTRIES
Part No. MP2-R47 MP2-470 MP2-1R0
Description 1 ELEMENT, 0.47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD SMD
1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD