  XADRP-10V Datasheet PDF File
    Mitsubishi Electric, Corp.
Mitsubishi Electric Corporation
MITSUBISHI[Mitsubishi Electric Semiconductor]
Part No. FS10VS-5
Description HIGH-SPEED SWITCHING USE 高速开关使
File Size 41.12K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TK5R1A08QM
Description MOSFET, N-ch, 80 V, 70 A, 0.0051 Ohm@10V, TO-220SIS