  TMCM-1021 Datasheet PDF File
    TE Connectivity, Ltd.
Part No. 23.1021-8 23.1002-5 23.1002-4
Description PRESSING JACK GREY ((NS))
BUCHSE EINSCHRAUB 2MM GELB Inhalt pro Packung: 10 Stk.
3.3 and 5.0 Volt MicroMonitor 比克泽EINSCHRAUB 2mm的施瓦茨Inhalt亲Packung10沙头角
File Size 56.63K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 75160-102-11LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, through hole, single Row,11 position, 2.54mm pitch
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    PARA Light
Part No. A-1021G
Description SINGLE DIGIT DISPLAY
File Size 100.67K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 87610-214LF
Description Quickie® Shrouded Low Profile Header, Wire To Board, Vertical, Through Hole, Double Row, 14 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.
Tech specs
Official Product Page
    PARA LIGHT ELECTRONICS ...
Part No. C-1021E
Description 1.0 INCH SINGLE DIGIT DISPLAY
File Size 191.40K  /  10 Page
Part No. 10127820-1021GLF
Description Minitek® Pwr 4.2, Dual Row, Vertical Through Hole Header, Gold Flash plating, Natural Color, 10 Positions, GW Compatible Nylon66, Tray Packing.
    Molex, Inc.
MOLEX INC
Part No. 15-31-1021 15-31-1061
Description Connector Housing; No. of Contacts:2; Pitch Spacing:4.8mm; No. of Rows:1; Series:5025; Connector Body Material:Nylon; Contact Termination:Crimp RoHS Compliant: Yes 2 CONTACT(S), MALE, POWER CONNECTOR
Connector Housing; Number of Contacts:6; Pitch Spacing:4.8mm; Number of Rows:1; Series:5025; Connector Body Material:Nylon; Contact Termination:Crimp
File Size 38.35K  /  1 Page
Description Minitek® Pwr 3.0, Single Row, Right Angle SMT Tails and DIP Board Lock Header, Gold Flash plating, Black Color, 10 Positions, GW Compatible LCP, Tray packing.
    T-10215
Rhombus Industries Inc.
Part No. T-10215
Description T1/CEPT PULSE TRANSFORMER
Part No. 10108777-10210TLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x1, 36 Position, Plastic Pegs
    T-10210
Rhombus Industries Inc.
Part No. T-10210
Part No. 10069690-10212TLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Straddle Mount, x8, 98 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface mount, Single Row,13 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch.
    1021A
List of Unclassifed Manufacturers
Part No. 1021A
Description PIEZOELECTRIC ACCELEROMETER
File Size 69.36K  /  2 Page
Description Metral® High Speed 1000 Series, Backplane Connectors, Header, Vertical Signal, 5 Row, Press-Fit, 30 Position, Select Load, Standard