  TEP100-4812 Datasheet PDF File
    SMH481209
Summit Microelectronics, Inc.
Part No. SMH481209
Description Distributed Power Hot-Swap Controller
File Size 419.48K  /  18 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68481-272HLF
Description BergStik® 2.54mm, Board To Board Connector, Unshrouded Vertical Header, Through Hole, Double Row, 72 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.