  SIL620-2R5 Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
Description MAGNETICS - SHIELDED POWER INDUCTOR 1 ELEMENT, 2.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - SHIELDED POWER INDUCTOR 1 ELEMENT, 7.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - SHIELDED POWER INDUCTOR 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD