  RCR875DNP-331K Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 22000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR