  PUMA67F16006-80E Datasheet PDF File
    NXP Semiconductors N.V.
Part No. PSMN3R5-80ES
Description N-channel 80 V, 3.5 m standard level MOSFET in I2PAK 120 A, 80 V, 0.0035 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-262AA
N-channel 80 V, 3.5 mΩ standard level MOSFET in I2PAK