  PU40-10SL Datasheet PDF File
    0805L110SLYR
Littelfuse
Part No. 0805L110SLYR
Description    POLYFUSE Resettable PTCs
File Size 571.97K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 89361-710SLF
Description Minitek® IDC 2.00mm Pitch, Wire To Board Connector, Receptacle.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Allegro MicroSystems
Description 10-Bit Serial Input Latched Source Driver
VACUUM FLUOR DISPLAY DRIVER, PDIP18
File Size 358.68K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 89947-710SLF
Description Minitek® 2.00mm, Wire/Cable To Board Connectors, IDC 2mm Receptacle Board/Wire to Board Connectors, Double Row, 10 Position, 2mm Pitch