  NSZ451.25A Datasheet PDF File
    PD-25 PD-2505 PD-2512 PD-2515 PD-25A
RSG Electronic Components GmbH
Part No. PD-25 PD-2505 PD-2512 PD-2515 PD-25A
Description 25W Dual Output Switching Power Supply
File Size 204.36K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Mean Well Enterprises Co., Ltd.