  NMC-H1210X7R103K500TRPLPF Datasheet PDF File
    NMC0805NPO101J50TRP
NIC-Components Corp.
Part No. NMC0805NPO101J50TRP
Description Multilayer Ceramic Chip Capacitors
File Size 151.60K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    NIC Components, Corp.
Part No. NMC0603X7R222K50TRP
Description CAP, 0.0022 UF 0603 50V 10% X7R CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 50 V, X7R, 0.0022 uF, SURFACE MOUNT, 0603