  MAAM26100-B1G Datasheet PDF File
    Microsemi
Part No. APTC60AM83B1G
Description Phase Leg PFC
File Size 432.51K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. F6QB1G842P2BM
Description SAW Filter
File Size 400.05K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
    Microsemi
Part No. APTC60AM45B1G
Description Phase Leg PFC
File Size 450.56K  /  11 Page
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. D6RB1G960E1HB
Description FBAR/SAW Devices (SAW Duplexers)
File Size 240.28K  /  2 Page
A-Data Technology
Description    High speed up to 800MHz
File Size 344.84K  /  2 Page
STMicroelectronics
Description SPECIALTY CONSUMER CIRCUIT, QCC28
Multi-band RF frequency synthesizer with integrated VCOs
File Size 998.26K  /  48 Page
Samsung semiconductor
Description 1Gb G-die DDR3 SDRAM
File Size 940.13K  /  64 Page
    CBR04C569B1GAC
Kemet Corporation
Part No. CBR04C569B1GAC
Description Ceramic, High Q, Microwave (CBR), 5.6 pF, /-0.1 pF, 100 V, 0402, C0G, SMD, Fixed, RF, Ultra High Q, Low ESR, Class I
File Size 64.91K  /  1 Page
    CBR04C109B1GAC
Kemet Corporation
Part No. CBR04C109B1GAC
Description    Ceramic, High Q, Microwave (CBR), 1 pF, /-0.1 pF, 100 V, 0402, C0G, SMD, Fixed, RF, Ultra High Q, Low ESR, Class I
File Size 64.60K  /  1 Page
    FZ300R12KE3B1G
eupec GmbH
Part No. FZ300R12KE3B1G
Description 62mm C-series module with the trench/fieldstop IGBT3 and Emcon High Efficiency diode