  IC62VV12816L-100T Datasheet PDF File
    CALMIRCO[California Micro Devices Corp]
California Micro Devices Corporation
Description 5.5 V, VGA protection and termination network
File Size 232.08K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10108777-11100TLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch