  GS8182D18D-200I Datasheet PDF File
GSI Technology
http://
Description 18Mb Σ1x2Lp CMOS I/O Double Data Rate SigmaRAM
File Size 530.13K  /  29 Page
Texas Instruments
Part No. TSC2200IPW
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
GSI Technology, Inc.
Description 18Mb x2Lp CMOS I/O Double Data Rate SigmaRAM 512K X 36 STANDARD SRAM, 2.1 ns, PBGA209
18Mb 1x2Lp CMOS I/O Double Data Rate SigmaRAM 35.71x2Lp的CMOS的I / O双数据速率SigmaRAM
File Size 531.69K  /  29 Page
Texas Instruments
Part No. TSC2200IRHB
Tech specs
Official Product Page
GSI Technology
Description 18Mb Common I/O DDR SigmaRAMs
18Mb ヒ1x2Lp CMOS I/O Double Data Rate SigmaRAM
Part No. THS8200IPFPEP
Description Enhanced Product Triple 10-Bit All Format Video DAC 80-HTQFP -40 to 85
GSI Technology, Inc.
GSI[GSI Technology]
Description 256K x 36 9Mb Sync Burst SRAM 256K X 36 CACHE SRAM, 2.5 ns, PQFP100
File Size 523.61K  /  19 Page
Part No. TWL1200IPFBRQ1
Get Free Sample
Description 4M x 18, 2M x 32, 2M x 36 72Mb Sync Burst SRAMs 2M X 32 CACHE SRAM, 8 ns, PQFP100
4M x 18, 2M x 32, 2M x 36 72Mb Sync Burst SRAMs 2M X 32 CACHE SRAM, 7.5 ns, PQFP100
4M x 18, 2M x 32, 2M x 36 72Mb Sync Burst SRAMs 4米1800万3200万36 72Mb同步突发静态存储器
File Size 595.57K  /  23 Page
Part No. LMK03200ISQX/NOPB
Description Precision 0-Delay Clock Conditioner with Integrated VCO 48-WQFN -40 to 85
Description 1M X 18 DDR SRAM, 0.45 ns, PBGA165
1M X 18 DDR SRAM, 0.5 ns, PBGA165
File Size 329.42K  /  37 Page
Part No. LMK03200ISQE/NOPB
Description 133MHz 8.5ns 512K x 18 9Mb pupelined and flow through sync NBT SRAM
150MHz 7.5ns 512K x 18 9Mb pupelined and flow through sync NBT SRAM
166MHz 7ns 512K x 18 9Mb pupelined and flow through sync NBT SRAM
200MHz 6.5ns 512K x 18 9Mb pupelined and flow through sync NBT SRAM
225MHz 6ns 512K x 18 9Mb pupelined and flow through sync NBT SRAM
250MHz 5.5ns 512K x 18 9Mb pupelined and flow through sync NBT SRAM