  GS816218BGB-250V Datasheet PDF File
    Electronic Theatre Controls, Inc.
Description CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 100 V, 0.001 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 400 V, 0.001 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 400 V, 0.0022 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 400 V, 0.0047 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 100 V, 0.0047 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 250 V, 0.0022 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 250 V, 0.0015 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 250 V, 0.0033 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 250 V, 0.001 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 400 V, 0.0015 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 100 V, 0.0015 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 100 V, 0.0033 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, FILM/FOIL, MIXED (FILM PAPER), 250 V, 0.0068 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT