  GS816118D-225I Datasheet PDF File
GSI[GSI Technology]
Description 72Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM
File Size 729.66K  /  30 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ADS6225IRGZT
Description Dual-Channel, 12-Bit, 125-MSPS Analog-to-Digital Converter (ADC) 48-VQFN -40 to 85
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
GSI[GSI Technology]
Description 512K x 18, 256K x 32, 256K x 36 9Mb Synchronous Burst SRAMs
File Size 431.81K  /  24 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ADS4225IRGCT
Description Dual-Channel, 12-Bit, 125-MSPS Analog-to-Digital Converter (ADC) 64-VQFN -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
GSI Technology
Description 512K X 18 CACHE SRAM, 3.5 ns, PQFP100
250MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
225MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
200MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
166MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
150MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
133MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
150MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
166MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
225MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
250MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
133MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
150MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
166MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
200MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
225MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
133MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
200MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
250MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM