  GS816032BGT-250V Datasheet PDF File
    Amphenol, Corp.
TE Connectivity, Ltd.
Rhombus Industries, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Description CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 63 V, 0.047 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 100 V, 0.15 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 63 V, 0.022 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 1000 V, 0.015 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 1000 V, 0.0022 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 250 V, 0.0033 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 250 V, 0.0068 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 250 V, 0.022 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 100 V, 0.033 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 630 V, 0.01 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 63 V, 0.15 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLAINT