  EMK33H2H-4.9152M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. TCO-787RH3-4.9152MHZ
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 4.9152 MHz, CMOS OUTPUT
File Size 372.17K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TLX9152M
Description Photorelay (MOSFET output), 1a, 900 V/0.05 A, 5000 Vrms, SO16L-T, Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2520TS-4.9152M
Description OSCILLATORS 20PPM 0 70 5.0V 4 4.9152MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 4.9152 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT