  EH1125TS-6.144M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2720ETTS-6.144M
Description OSCILLATORS 20PPM -40 85 2.5V 4 6.144MHZ TS CMOS 7.0X5.0 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 6.144 MHz, LVCMOS OUTPUT