  EC3645ETTS-3.6864M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EP3600TS-3.6864M
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 3.6864MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 3.6864 MHz, LVCMOS OUTPUT