  DSO MSO9000A-100 Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Part No. CDSOT236-0504LC
Description UNIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE ROHS COMPLIANT PACKAGE-6
File Size 239.13K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Bourns Electronic Solutions
Bourns Electronic Solut...
Description TVS Diode Series
   TVS Diode Series
File Size 272.12K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    意法半导
Description INDUCTOR, AXIAL, 220UH; Inductor type:Choke; Inductance:220uH; Tolerance, inductance: /-20%; Resistance:2.6R; Current, DC max:0.5A; Frequency
INDUCTOR, AXIAL, 100UH; Inductor type:Choke; Inductance:100uH; Tolerance, inductance: /-20%; Resistance:0.65R; Current, DC max:1A; Frequency, resonant:55MHz; Case style:Axial; Material, core:Ferrite; Tolerance, :20%; Tolerance, RoHS Compliant: Yes
INDUCTOR, AXIAL, 56UH; Inductor type:Choke; Inductance:56uH; Tolerance, inductance: /-20%; Resistance:0.3R; Current, DC max:1.5A; Frequency, resonant:70MHz; Case style:Axial; Material, core:Ferrite; Tolerance, :20%; Tolerance, RoHS Compliant: Yes