  DSC1103CE5-156.2500 Datasheet PDF File
    爱普生(中国)有限公
Part No. MC-156
Description THIN SMD LOW/MEDIUM-FREQUENCY CRYSTAL UNIT
File Size 67.66K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. D1U54T-M-2500-12-HB4C
Description 2.5KW 54MM AC/DC 12V WITH 12VDC STBY BACK TO FRONT AIR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    MD-156
M/A-COM Technology Solutions, Inc.
Part No. MD-156
Description Flatpack Double-Balanced Mixer, 0.6 - 3 GHz
File Size 54.87K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10106262-5006002LF
Description PwrBlade+® , Power Connectors, 5HP+24S STB, Right Angle, Header.
Tech specs
Official Product Page
    ZFSC-2-2500
Mini-Circuits
Part No. ZFSC-2-2500
Description Power Splitter/Combiner 2 Way-0 50楼? 10 to 2500 MHz
Power Splitter/Combiner 2 Way-0 50惟 10 to 2500 MHz
File Size 180.39K  /  1 Page
Part No. 66925-005
Description Dubox®, Board To Board Connector, Horizontal Card Connector, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
    S-25009 S-250-15 S-250-5
Mean Well Enterprises Co., Ltd.
Mean Well Enterprises C...
Part No. S-25009 S-250-15 S-250-5
Description 250W Single Output Switching Power Supply