  DPS8M624-150C Datasheet PDF File
    DAICO Industries
Part No. 150C2223
Description DAICO Switches SPST, SPDT
File Size 23.21K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 50006-5150CLF
Description High Pin Count, Backplane Connectors, Header, Vertical, Press-Fit, 3 Row, 150 Positions, 0 Guide Pin, 2.54mm (0.100in) Pitch