  CTIHSM5832F-181K Datasheet PDF File
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 470 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 180 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductors 1 ELEMENT, 2700 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD