  CTGS43F-8R2M Datasheet PDF File
Allied Components Inter...
Allied Components International
Description Power Chip Shielded Inductors
File Size 278.66K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
TOKO, Inc
Description Fixed Inductors for Surface Mounting
File Size 72.32K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Description 1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR