  CTGS43-6R8M Datasheet PDF File
Allied Components International
Description 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Chip Inductors
File Size 325.31K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Abracon, Corp.
Description 1 ELEMENT, 10 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 3030-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.2 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 3030-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 3030-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 33 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 3030-15M, ROHS COMPLIANT