  CTGS137F-561K Datasheet PDF File
Central Technologies
Description Peaking Coils - Radial
File Size 464.75K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    NIC COMPONENTS CORP
Part No. NPI103T561KTRF
Description 1 ELEMENT, 560 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 61.46K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
    GRM022R71A561K
Murata Manufacturing Co., Ltd.
Part No. GRM022R71A561K
Description Chip Monolithic Ceramic Capacitor 01005 X7R 560pF 10V