  CTDO1606TF-154M Datasheet PDF File
Coilcraft lnc.
Description Shielded Power Inductors - LPS5030
   Shielded Power Inductors - LPS5030
File Size 165.92K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. RJE6018154M1
Description Modular Jack - 8P8C, RA, Cat6A, THT, Yellow Housing, Standard Profile, Single Port, Shield With Top and Side EMI Tabs, With LEDs
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Coilcraft lnc.
Description SMT Power Inductors
File Size 111.74K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3300 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 680 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1500 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD