  CTC3F-6R8M Datasheet PDF File
Allied Components International
Description 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Chip Inductors
File Size 325.31K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    TOKO Inc.
TOKO, Inc.
Description Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD